Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis do MŠ

 

Vážení rodiče, prosím dostavte se k vyzvednutí rozhodnutí, Je nutný podpis. Děkujeme.

Oznámení přijatých dětí pod registračním číslem.

 

  Vážení rodiče, jsme rádi, že jste si vybrali naši Mateřskou školu Pastelka.

 

Jsme škola rodinného typu s individuálním přístupem ke každému dítěti, preferujeme menší počet dětí ve třídě (14 - 24), dostatek pohybu v prostorné tělocvičně a při pobytu venku, bezkonkurenční nabídku jídelníčku podpořena projektem Skutečně zdravá škola (Bronzová plaketa), pestrá paleta činností pro všechny děti.

                                Srdečně se těšíme na spolupráci s Vámi a chtěli bychom vašim dětem udělat radost drobným dárkem, naším časopisem a zdravou dobrotu na cestu. Po dohodě se můžete stavit v naší MŠ až půjdete kolem s přihláškou  a že se v  září přivítáme Vaše děti v naší Pastelce.

 

Jak? :  S mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 budou zápisy probíhat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců:

  1. do datové schránky školy (7grs5bk)
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem: mspastelkarce@seznam.cz (nelze jen poslat prostý email!),
  3. poštou: MŠ Pastelka, Libušina 1067, Roudnice nad Labem,
  4. osobní podání: v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte lze využít schránku ve venkovních dveřích školy do 13. května 2021.

Kdy? :  ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PASTELKA V LIBUŠINĚ ULICI BUDE PROBÍHAT OD 2. KVĚTNA 2021 DO 16. KVĚTNA 2021 podle následujících pokynů:

CO ? :TISKOPISY K ZÁPISU najdete na webu školy. Další získání ŽÁDOSTI O PŘIJETÍ DÍTĚTE po telefonické dohodě (604270977).

Potřebujete:  žádosti o přijetí dítěte

                   kopie rodného listu

                   vyjádření lékaře

Dodatečné informace:

  • místo trvalého pobytu bude ověřeno
  • registrační číslo bude přiděleno po doručení žádosti a bude zasláno na váš telefon SMS zprávou po 16. 5. 2021
  • pro děti narozené 1. 9. 2015 do 31. 8. 2016 je docházka do mateřské školy povinná.
  • rozhodnutí bude zveřejněno na webových stránkách školy 2. 6. 2021 pod registračním číslem

S dotazy se můžete obrátit telefonicky na ředitelku školy: 604270977

 

Podmínkou přijetí dítěte do mateřské školy je podle § 50 zákona o ochraně veřejného zdraví splnění povinnosti podrobit se stanoveným pravidelným očkováním, nebo mít doklad, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro kontraindikaci. Tato povinnost se netýká dítěte, které plní povinné předškolní vzdělávání. Zákonný zástupce tuto povinnost dokládá potvrzením praktického dětského lékaře. Potvrzení na žádost vydá lékař za podmínek dodržení nastavených protiepidemických opatření. Vhodné je předem telefonicky kontaktovat lékaře a objednat si termín návštěvy dle zvyklosti ordinace. Individuálně je třeba řešit případ, kdy je rodina v karanténě nebo izolaci. Pokud některý z lékařů poskytuje potvrzení e-mailem, je to jistě také možné, ale opět po předchozí domluvě.

Tiskopisy ne webu:mspastelkalibusina.estranky.cz

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

Žádost o přijetí 2021

Vyjádření lékaře