Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třída Motýlek byla pozvána na zahradu ke Štěpánkovi Kekulovi, děkujeme za pozvání.

 

TABLO je možné vidět v Městské knihovně až do konce prázdnin.

29. 6. a 1. 7. šly třídy Beruška a Sluníčko na zmrzlinu. Děkujeme za sponzorské dary a dary od rodičů.

 

28. 6. plula třída Beruška lodí, skoro až na moře.

 

 

24. 6. od 15 hodin ve čtvrtek pořádáme pro předškoláky a jejich rodiče,  kdo se loučí se školkou a jde do školy zahradní slavnost s pohoštěním a pasováním na školáka.Děkujeme za sponzorské dary, nějaké dobroty od maminek a dárky pro děti.

 

23. 6. pojedeme všichni autobusem na výlet. Čeká nás hora Říp, podle sil, počasí a přístupnosti obejdeme kolem s plněním úkolů a ty nejsilnější vyjdou až na horu Říp. Vybíráme za autobus 50,-

 

22. 6. od 9 hodin je zajištěno pro všechny děti kino v KassŘíp cena 30,- Touto cestou děkujeme tatínkovi Hynečka Jirmana za nabídku!

 

Sluníčko jede lodí !!

Sluníčka, Berušky a Kytička jedou tento týden vláčkem okolo Roudnice až na nádraží, pak se projdou kolem řeky až k Rudnému prameni, pak se projdou parkem a hurá zpátky do školky.

Celý týden dětských radostí bude pohádkový. V pondělí přišla Červená Karkulka v úterý soutěže, hry a zábava na zahradě, ve středu se přikutálí Koblížek a ve čtvrtek Jeníček s Mařenkou z perníkové chaloupky.

 

Koloběžka se odkládá pro nemoc, 14. 6. v 9,30 přijede na náhradní termín s pohádkou Princezna Kolobejda. Vstupné je pro děti zdarma jako dárek ke dni dětí.

 

3. 6. ve čtvrtek bude focení tříd na zahradě. V čase od 8, 30 můžete přivést děti, aby nepřišly o focení i když nejsou ve školce. Pokusíme se vyfotit tablo předškoláků, když bude dostatečný počet. Tak se ozvěte.

 

31. 5. přijede Koloběžka popřát Vám děti k svátku. Vstupné hradí MŠ jako dárek k MDD.

 

27. 5. přijede hudební divadlo. Majdalenka s písničkami Svěrák a Uhlíř. Vybíráme 60 Kč.

Od 17. 5. nás čeká týden plný cestování. Učíme se dopravní prostředky poznat, pojmenovat a 7zařadit. 

Týden maminek!!!! Všem maminkám vyrobíme přáníčko, srdíčko a možná i upečeme něco dobrého na zub. Od 10. 5. začíná týden maminek a pro maminku.

 

KHS příloha o nastavení karantény od 4. 5. - 10. 5. 2021

 

30. 4. pozor čarodějnice startují své košťátko. V čarodějné masce vás čekáme s koštětem ráno!!!!! Letu zdar.

Pokusy hokusy a kurzy letu.

20. 4. návštěva zámecké zahrady a ptačí stezkou. Poslech zpěvu ptáků a ptačí kvíz.

 

Vládní nařízení o uzavření škol a školských zařízení od 1. 3. 2021.

Uzavření škol MŠMT

 

Karanténa od 22. 2. do 3. 3. 2021 

KHSpriloha_875637436_0_MS_Pastelka_Rce_22.2.-.3.3..pdf

16. -17. 2. bude v Pastelce maškarní rej, připravte masky a odměny pro děti, začínají soutěže, tanec a závody...

 

Divadlo z vládního nařízení nemohlo přijet, tak jsme si divadlo zahráli sami. O Sněhurce a sedmi trpaslících, O ztracené rukavičce jak se zvířátka schovají před zimou a zprovoznili jsme dětmi oblíbený diaprojektor s příběhy o pejskovi, jak ho bolí bříško. Hodně radosti a legrace jsme si užili.

 

2.2. přijede divadlo Koloběžka s pohádkou O rodině Palečkovic aneb jak vyzrát nad bacily

Padá sníh , padá sníh , pojedeme na saních.

Budeme se věnovat třem králům.

Krásný nový rok přejeme všem z Pastelky!

O Adventu plánujeme fotečky dětí se zimní tématikou, přijde Mikuláš i čertem a možná přijde s andělem! A pak nás čeká nadílka pod stromečkem.

Slyšte slyšte pastuškové, hudební procházkou jsme došli až k Adventu v Pastelce.

 

Přes všechny překážky budeme se snažit fungovat jak to nejlépe půjde a co nejdéle. Strašidelný týden od 2. 11. je tu! Dejte dětem masku ať si to užijeme.

 

Červený týden!

5. 10. - 9. 10.

Dejte dětem červené oblečení, poznáváme svět barev a pohádek,  Jablíčko, rajče, meloun, mrkev. Učíme se poznávat a pojmenovat ovoce a zeleninu, pečeme závin, sušíme křížaly a pijeme mošt a to všechno s Červenou Karkulkou s kým jiným!

 

 

Koulelo se koulelo, červené jablíčko! Soutěž o nejkrásnější jablíčko. Týden plný ovoce.

Cesta za jablíčkem až do Čabárny aaaaeko středisko Kladno

Týden s Makovou panenkou, jak roste mák, kde roste a co se z něj dá uvařit. Pak si pochutnáme na makových buchtách. Mňam!

První den se děti podívají na pohádku. Pohádka bude Jak kočička s pejskem myli podlahu. Pak přijejde Koloběžka s Červenou Karkulkou.

 

Vítáme Vás v naší Pastelce. U nejmenších Sluníček budeme postupovat individuálně dle dětí a jejich adaptace. První dny děti budou pobývat ve třídě hodinu.

Přijďte do 8 hodin.

Informační schůzka pro rodiče nových dětí se bude konat 1. 9. 2020 od 15 hodin a schůzka rodičů dětí stávajících bude  ve středu 2. 9. 2020.

Školní rok 2020/2021